Friskgården Stod

Tlf. 741 61 061

Besøksadresse

Klingenvegen 144
7717 Steinkjer

Kontaktinfo

Ellen Bergin, Daglig leder

+47 924 18 621

ellen.bergin@friskgarden.no

Friskgården Grong

Tlf. 743 12 300

Besøksadresse

Føynesvegen 80
7870 Grong

Kontaktinfo

Bendy Appelkvist, Daglig leder

+47 995 25 085

bendy.appelkvist@friskgarden.no

Friskgården Stjørdal

Tlf. 748 33 430

Besøksadresse

Alstadvegen 224
7510 Skatval

Kontaktinfo

Bodil Myhr, Daglig leder

+47 932 60 002

bodil.myhr@friskgarden.no

Friskgården Rana

Tlf. 400 04 649

Besøksadresse

Strandgata 5, 3 etg.
8622 Mo i Rana

Kontaktinfo

Marte Fladvad, Daglig leder

+ 47 992 97 328

marte.fladvad@friskgarden.no  

Friskgården Trondheim

Tlf. 400 04 617

Besøksadresse

Vestre Rosten 81
7075 Tiller

Kontaktinfo

Bjarne Sørgjerd, Daglig leder

+47 99 705 499

bjarne.sorgjerd@friskgarden.no

Friskgården Helgeland

Tlf. 400 02 989

Besøksadresse

Sentrum Næringshage
Fearnleys gate 8
8656 Mosjøen

Kontaktinfo

Anne Karin Fagervik, Daglig leder

+47 924 29 020

anne.karin.fagervik@friskgarden.no

Friskgården HMS Værnes

Tlf. 748 39 550

Besøksadresse

Wesselsvei 95
7502 Stjørdal

Kontaktinfo

Bodil Myhr, Daglig leder

+47 932 60 002

bodil.myhr@friskgarden.no

Friskgården Stod avd. Verdal

Tlf. 741 61 061

Besøksadresse

Neptunveien 1,
7651 Verdal

Kontaktinfo

Jens Ole Holtan

+47 971 52 108

jens.ole.holtan@friskgarden.no

Friskgården Grong avd. Rørvik

Tlf. 743 12 300

Besøksadresse

Nyveien 12,
7900 Rørvik

Kontaktinfo

Einar Lothe

950 75 955

einar.lothe@friskgarden.no

Friskgården Stod avd. Steinkjer

Tlf. 741 61 061

Besøksadresse

Høvdingevegen 10
7725 Steinkjer

Kontaktinfo

Ellen Bergin, Daglig leder

924 18 621

ellen.bergin@friskgarden.no

Friskgården Grong avd. Namsos

Tlf. 743 12 300

Besøksadresse

Pinavegen 14
7800 Namsos

Kontaktinfo

Bendy Appelkvist, Daglig leder

995 25 085

bendy.appelkvist@friskgarden.no

Friskgården Helgeland avd. Brønnøy

Tlf. 400 02 989

Besøksadresse

Skolegata 12
8900 Brønnøysund

Kontaktinfo

Anne Karin Fagervik, Daglig leder

924 29 020

anne.karin.fagervik@friskgarden.no

Friskgården Helgeland avd. Sandnessjøen

Tlf. 400 02 989

Besøksadresse

Torolv Kveldulvsons gate 39
8800 Sandnessjøen

Kontaktinfo

Anne Karin Fagervik, Daglig leder

924 29 020

anne.karin.fagervik@friskgarden.no