Friskgården

Stod

Besøksadresse

Klingenvegen 144
7717 Steinkjer, Steinkjer

Kontaktinfo

Ellen Bergin, Daglig leder

+47 924 18 621

ellen.bergin@friskgarden.no

Friskgården

Grong

Besøksadresse

Føynesvegen 80
7870 Grong, Grong

Kontaktinfo

Bendy Appelkvist, Daglig leder

+47 995 25 085

bendy.appelkvist@friskgarden.no

Friskgården

Stjørdal

Besøksadresse

Alstadvegen 224
7510 Skatval, Stjørdal

Kontaktinfo

Bodil Myhr, Daglig leder

+47 932 60 002

bodil.myhr@friskgarden.no

Friskgården

Rana

Besøksadresse

Thora Meyersgate 23
8622 Mo i Rana, Rana

Kontaktinfo

Veronica Ugedal, Daglig leder

+47 997 95 910

veronica.ugedal@friskgarden.no

Friskgården

Trondheim

Besøksadresse

Vestre Rosten 81
7075 Tiller

Kontaktinfo

Bjarne Sørgjerd, Daglig leder

+47 99 705 499

bjarne.sorgjerd@friskgarden.no

Friskgården Stod, avdeling

Steinkjer

Besøksadresse

Høvdingvegen 10
7725 Steinkjer

Kontaktinfo

Ingrid Sakshaug-Rønning

+47 982 46 068

ingrid.sakshaug-ronning@friskgarden.no

Friskgården Grong, avdeling

Namsos

Besøksadresse

Pinavegen 14
7800 Namsos, Namsos

Kontaktinfo

Bendy Appelkvist, Daglig leder

+47 995 25 085

bendy.appelkvist@friskgarden.no

Friskgården Stod, avdeling

Verdal

Besøksadresse

Neptunveien 1,
7651 Verdal

Kontaktinfo

Jens Ole Holtan

+47 971 52 108

jens.ole.holtan@friskgarden.no

Friskgården Grong, avdeling

Rørvik

Besøksadresse

Nyveien 12,
7900 Rørvik

Kontaktinfo

Einar Lothe

950 75 955

einar.lothe@friskgarden.no

Friskgården Helgeland, avdeling

Mosjøen

Besøksadresse

Sentrum Næringshage,
8656 Mosjøen

Kontaktinfo

Berit Blengsli, Team leder

930 23 795

einar.lothe@friskgarden.no

Send us mail